PartneřiFRANTIŠEK.eu

Grafické služby - grafické návrhy, příprava a zpracování tiskovin, tvorba logotypu aj. Webové služby - registrace a provoz domén, webhosting, návrh a tvorba nových webových stránek, realizace e-shopů portálů a aplikací, tvorba bannerů a flash aplikací, optimalizace SEO, reklama na internetu, správa a aktualizace obsahu internetových stránek.

www.frantisek.euAZURE s.r.o. - Mgr. Zuzana Boušková

Realitní a developerská společnost - servisní služby v oblasti finančního poradenství, inženýrství, pojištění.

www.azure-pce.czKOŽEŠINY - Luděk Slanař

Výroba kožešin, modní návrhářství, široký výběr kožešinových výrobků, zakázková výroba a exkluzivita.

www.kozesinyls.czREKLAMNÍ SERVIS RS, spol. s.r.o. - Outdoorová reklama (Radomír Seidl)

Reklamní servis RSZajišťuje pronájem veškerých reklamních ploch v ČR, realizuje velkoplošný tisk včetně grafického zpracování. Pronajímá billboardy, bigboardy, mosty, štítové stěny-plachty, navigační systémy, plakátovací plochy do formátu A1 v ČR. Možnost pronájmu plošiny Avie MP16.

www.reklamniservis.comVIDEOTVORBA - Miroslav Bajer

Videotvorba - Miroslav BajerProfesionální kameraman: svatby, maturitní plesy, castingy, rodinné akce, koncerty, prezentace firem, reklamní spoty...

www.videotvorba.kvalitne.czJR RUNNING SPORT - Jan Rydlo

Organizace a pořádání běžeckých závodů (Český běžecký pohár, Štafeta Lidice Ležáky, Cena Nasavrk), komentování běžeckých akcí, moderování a organizování tiskových konferencí, kulturních a sportovních akcí. Možnost reklamy pro firmy i jednotlivce.

www.beh-nasavrky-mtb.cz

KONTAKTUJTE NÁS