PartneřiFRANTIŠEK.eu

Grafické služby - grafické návrhy, příprava a zpracování tiskovin, tvorba logotypu aj. Webové služby - registrace a provoz domén, webhosting, návrh a tvorba nových webových stránek, realizace e-shopů portálů a aplikací, tvorba bannerů a flash aplikací, optimalizace SEO, reklama na internetu, správa a aktualizace obsahu internetových stránek.

www.frantisek.euKOŽEŠINY - Luděk Slanař

Výroba kožešin, modní návrhářství, široký výběr kožešinových výrobků, zakázková výroba a exkluzivita.

www.kozesinyls.czREKLAMNÍ SERVIS RS, spol. s.r.o. - Outdoorová reklama (Radomír Seidl)

Reklamní servis RSZajišťuje pronájem veškerých reklamních ploch v ČR, realizuje velkoplošný tisk včetně grafického zpracování. Pronajímá billboardy, bigboardy, mosty, štítové stěny-plachty, navigační systémy, plakátovací plochy do formátu A1 v ČR. Možnost pronájmu plošiny Avie MP16.

www.reklamniservis.comVIDEOTVORBA - Miroslav Bajer

Videotvorba - Miroslav BajerProfesionální kameraman: svatby, maturitní plesy, castingy, rodinné akce, koncerty, prezentace firem, reklamní spoty...

www.videotvorba.kvalitne.czJR RUNNING SPORT - Jan Rydlo

Organizace a pořádání běžeckých závodů (Český běžecký pohár, Štafeta Lidice Ležáky, Cena Nasavrk), komentování běžeckých akcí, moderování a organizování tiskových konferencí, kulturních a sportovních akcí. Možnost reklamy pro firmy i jednotlivce.

www.beh-nasavrky-mtb.czOBJEDNÁNÍ vánočních stromků na míru

Naše společnost působí na českém trhu od roku 2005 a je jedna z největších firem zabývající se pěstováním a prodejem vánočních stromků a veškerého příslušenství. Hlavní dominantou v široké škále vánočních stromů je jednoznačně jedle Nordmann (Dánsko). Mezi naše zákazníky patří nejenom rodiny, ale i hotely, prestižní firmy i významné osobnosti.

KONTAKTUJTE NÁS